Хочешь найти работу?

Здесь ответы на все вопросы!

Как написать автобиографию

Рекомендации как написать автобиографию
Відображаючи трудову діяльність, не слід обмежуватися лише переліком посад.  Необхідно пояснити причини переходу від однієї роботи до іншої. У разі перерви у трудовій діяльності потрібно  вказати її причину.

Усі дані подаються у хронологічному порядку, що допомагає скласти уявлення про життєвий шлях та ділову кваліфікацію  особи.
 Усі дати пишуться за таким зразком: 10 липня 1950 року; у лютому 1980 року, впродовж 1981/84 навчального року тощо.
Дата написання пишеться ліворуч під текстом, підпис особи – праворуч.


АВТОБІОГРАФІЯ
_____________________________________________________________________________
(приз віще, ім’я, та по батькові)
_____________________________________________________________________________________________


Автобіографія  складається у довільній формі власноручно. Обов’язково висвітлити в описовій формі рік  та місяць народження,  в якій сім’ї, в яких навчальних закладах навчались, яку освіту та спеціальність одержали. Коли, де і на якій посаді працювали, з яких причин переходили з посади на посаду. Короткі відомості про ваших рідних (батько. Мати, брати, сестри, чоловік, жінка, діти). Чи перебували ви під судом та слідством. Де, коли. За що? Навички роботи на комп’ютері, машинопис, стенографія, права водія, володіння мовами. Якими іншими спеціальностями володієте.
Особисті захоплення. Домашня адреса, телефон.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Правила сайта

Мы рады приветствовать Вас на сайте JobForYou - информационном ресурсе, посвященном вопросам трудоустройства. Воспользовавшись услугами сайта, вы подтверждаете согласие с Правилами Сайта.

Интернет сайт JobForYou предназначен для использования частными лицами с целью поиска работы, и/или информации, связанной с рынком труда, развитием карьеры и т.п., а также для общения с работодателями через интернет. Организации используют Сайт для подбора персонала, размещения информации о компаниях и вакансиях, а также общения с соискателями.

Внимательно прочтите Правила сайта перед его использованием!

You are here Кадровая документация Как написать автобиографию